У цій жорстокій війні Тарас Кравчук віддав найдорожче – власне життя з любові до України: на Тернопільщині попрощалися з воїном Тарасом Кравчуком

«Трагічна звістка знову сколихнула Великоберезовицьку громаду.

Він був гранатометником аеромобільного батальйону. Воював, де було дуже небезпечно, на передовій.

Обороняючи Україну від російських окупантів, на фронті загинув 29-річний воїн з села Петриків Кравчук Тарас Ігорович. Герой став на захист Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення рф. Мужньо захищав рідну державу від рашистів, її незалежність, волю та свободу.

Тарас загинув 24 вересня на Краматорському напрямку Донецької області. А 6 вересня Герою виповнилося лише 29 років. У невтішному горі залишились мама Рая, батько Ігор, брат Олег, бабуся та дідусь. Ніколи більше не обійме татка синочок Дмитрик.

Він був надзвичайно добрим та чуйним, сміливим, патріотичним, відважним та стійким. У цій жорстокій війні Тарас Кравчук віддав найдорожче – власне життя з любові до України. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Разом з вами розділяємо невимовний біль втрати і скорботи», – висловили щирі співчуття у Великоберезовицькій громаді.

Квітами встеляли полеглому Герою останню земну дорогу. Віддати шану і провести мужнього воїна зібралися рідні та близькі, однокласники, друзі, односельці, військовослужбовці, священнослужителі, представники влади та громадськості.

Вічна пам’ять Герою!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *