Загиблим ніжинським Героям встановлять меморіальні дошки

На приміщеннях Ніжинських гімназій №3 і №13 встановлять меморіальні дошки в пам’ять про загиблих ніжинців Героїв, які навчалися у даних навчальних закладах.

Вже затверджено текст меморіальних дошок, самі ж меморіальні дошки ще в процесі виготовлення.

Андрію Близнюку — героїчно загинув 22 липня 2022 року, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Володимиру Дроздову — героїчно загинув 17 квітня 2022 року, нагороджений медаллю «За участь в антитерористичній операції» та орденом «За службу в розвідці».

Олегу Москаленку — прапорщику служби цивільного захисту, начальнику радіостанції Ніжинського САЗ ДСНС, який героїчно загинув 24 лютого під час виконання службового обов’язку. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Володимиру Поповичу — героїчно загинув 16 липня 2022 року. Нагороджений медаллю «За жертовність і любов до України».

На приміщенні гімназії №3 встановлять меморіальні дошки:

Олександру Борису — майору, командиру вертольоту ЗСУ, який героїчно загинув 15 березня поблизу Мар’їнки на Донеччині. Учасник АТО, виконував почесну місію в Конго. Кавалер ордена Данила Галицького та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Ігорю Козубенку — капітана служби цивільного захисту, старшого помічника керівника польотів Ніжинського САЗ ДСНС України. Загинув 24 лютого на бойовому посту.

Роману Хніпелю — старшому солдату 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону ЗСУ, який захищав Маріуполь і «Азовсталь. У вічність лунають слова: «Тату, ми тут до кінця…».

Максиму Шендрикову — капітану, штурману-льотчику вертолітної ланки ЗСУ, учаснику АТО, «воїну миротворцю», який виконував почесну місію в Конго. 23 квітня героїчно загинув під Сєвєродонецьком. Нагороджений орденом Данила Галицького та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна Слава Героям!

Всі вісім меморіальних дошок планують відкрити у Ніжині 14 жовтня на День Захисника України.

shtap.news

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *