Від повної та пухкої у 70 років – до мускулистої та підтягнутої у 76. Як виглядає бабуся, яка зв’язалася своє життя зі спортом?

Кількість шанувальників Джоан Макдональд перевищила 1.2 млн, а все тому, що ця чудова жінка довела, що зміни можливі у будь-якому віці, головне правильний підхід. У свої 70 років повна і пухка тілом жінка похилого віку Джоан вирішила займатися спортом.
Чудо-бабуся опублікувала фотографію, де вона на початку свого шляху і зараз. Тепер, через шість років ми можемо побачити чудовий результат. “Якщо підійти до справи з розумом, можна перетворити час із твого ворога на союзника” – пише під фото сама Джоан.
Вона веде блог де ділитися секретами підтягнутого тіла. Наприклад, замість того, щоб часто перекушувати, краще збалансовано харчуватися. Але тільки харчуванням обмежуватися не варто, обов'язково необхідно додавати фізичну активність, наприклад, ходити мінімум 8000 кроків на день.
Також вона розповідає, що отримує велику кількість відгуків із вдячністю за поради щодо харчування та навантажень. "Якщо я дійсно допомагаю цим людям, значить мої праці чогось варті", - коментує Макдональд.
Контролюйте кількість стресу, уникайте негативу – дає рекомендації фітнес-бабуся, – оточуйте себе приємними людьми, відпочивайте та розвивайтеся духовно. Я щодня медитую, слухаю подкасти та веду щоденник”.
Як вам така фітоняшка? Діліться враженням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *