Астрологи назвали найхитріші знаки Зодіаку: їх всього троє

Вони часто плетуть інтриги і люблять маніпулювати людьми.

Астрологи склали рейтинг найхитріших знаків Зодіаку. З дванадцяти представників зодіакальних сузір’їв вони виділили тільки три, які є тими ще «жуками».

Водолій

На думку експертів, Водолії не уявляють свого життя без інтриг. Вони готові створювати їх цілодобово, беручи безпосередню участь в різних плітках, сварках і конфліктах. Це дає їм неймовірне задоволення. Часто Водолії помилково думають, що таким чином вони «сідають» на коня, але ні. Доля ставить їх на місце найвитонченішими способами.

Риби

Риби потрапили в цей список тільки тому, що вони дуже люблять пліткувати і придумувати різні ситуації, в яких інших можна виставити в негативному світлі. При цьому оточуючі з легкістю можуть «спалити» Риб, бо вони категорично не вміють брехати. Не дано їм бути майстерними інтриганами, як би вони не старалися.

Терези

Астрологи відзначають, що Терези вміють маніпулювати людьми. У цій справі вони справжні професіонали. Щоб уникнути тиску з боку Терезів, вам достатньо не розвішувати вуха і не поглинати всю ту «локшину», яку вони вам насипають. Будьте більш обачні з ними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *