31-річний Антон після смерті дружини самотужки ростив 6 дітей – тільки погляньте, як йому віддячила дoля …

31-річний житель Омська Антон Кудрявцев став відомим після того, як почав самотужки няньчити шістьох дітей. У його житті сталася трагедія, яку і ворогу не побажаєш. Дружина померла від раку, залишивши Антона вдівцем …

Горе увірвалося в сім’ю раптово. У Антона з Анею вже було троє дітей. Вони чекали на чергове поповнення, коли дружині поставили страшний діагноз. Аня вирішила пожертвувати своїм життям, щоби врятувати життя майбутніх трійнят.

Журналісти зробили сюжет про батька-одинака, який виховує 6 дітей, і Антон прославився на всю країну. До нього почали приходити сотні листів від прихильниць. З деякими з жінок вдівець навіть зустрічався, але зазвичай на першому ж побаченні ставало ясно, що ці дами не підходять для сімейного життя.

У числі інших шанувальниць йому написала Людмила, яка згодом і стала дружиною.

Її рядки відразу ж зачепили чоловіка. Після нетривалої переписки вони домовилися про побачення. Антон вирішив взяти на зустріч дітей, і не прогадав. Люда відразу ж зачарувала чоловіка і його дітей якоюсь неймовірною добротою. Дочки Антона буквально не злазили з рук Людмили, настільки вона їм сподобалася.

А старший син навіть сказав татові про нову знайому: «Потрібно брати. Вона хороша!»

Через деякий час кохана Антона, у якої вже була одна дитина від першого шлюбу, зізналася, що бачила віщий сон.

Їй приснилося, що вона виховує сімох дітей. А на наступний день побачила репортаж про Антона і зрозуміла, що це доля!

«Спочатку мені просто стало шкода Антона, і я написала йому листа зі словами підтримки. А потім все якось непомітно закрутилося … Я ніколи не була обділена увагою, але справжнього чоловіка, на якого можна було б покластися, поруч не було. А Антон виявився саме таким! » — розповіла Людмила.

One thought on “31-річний Антон після смерті дружини самотужки ростив 6 дітей – тільки погляньте, як йому віддячила дoля …

  1. May I just say what a relief to find someone who genuinely knows what theyre discussing on the internet. You actually realize how to bring an issue to light and make it important. More people have to look at this and understand this side of the story. I was surprised youre not more popular because you most certainly have the gift.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *