Чотири ракети в один дім: у Львові рятують жінку з Донеччини, яка постраждала від обстрілу РФ 

Львівські лікарі уже понад місяць рятують жінку з Донеччини, якій відірвало шматок кістки ноги внаслідок обстрілу РФ.

Російські ракети чотири рази влучили у дім 34-річної Оксани в Авдіївці, розповідають у Першому медичному об’єднанні Львова. «Прильоти» щоразу були в одне і те саме місце.

Того дня Оксана та її чоловік Станіслав знаходилися на подвір’ї біля будинку. Щойно ракети почали прилітати одна за одною, подружжя впало на землю. Чоловік дивом вцілів, а от його дружину зачепило уламком. Він одразу кинувся рятувати поранену.

«Друзі допомогли дістатися місцевої лікарні», – переповідають у медоб’єднанні.

Лікарі діагностували в Оксани мінно-вибухову травму: багатоуламкове поранення правої гомілки з дефектами м’яких тканин. Також постраждала отримала опіки обличчя.

Місцеві медики лікували жінку місяць, однак евакуаційним потягом її доправили до лікарні Святого Пантелеймона у Львові. Там до надання медичної допомоги долучилася мультидисциплінарна команда. Зокрема, спеціалісти відділення травматології та ортопедії Центру травми.

Оксані наклали апарат зовнішньої фіксації на ушкоджену ногу, а лікарі Центру хірургії взялися доліковувати рани. Також до порятунку жінки доєдналися фахівці з реабілітації. Вони допомагають їй знову стати на ноги.

«В тому, що пацієнтка буде ходити, сумнівів у наших спеціалістів немає. Попри пережите, жінка радіє, що ніхто з її рідних не постраждав», – наголошують медики.

В Оксани та Станіслава є двоє синів – 11-річний Роман та 14-річний Кирило. Зі слів підлітків, вони мріють повернутися разом із сім’єю в Авдіївку і відшукати під завалами будинку колекцію мініатюрних автомобілів.

Ба більше, брати навіть взялися розробляти проєкт відбудови дому, який зруйнували російські ракети, щоб відновити його разом із батьком. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *