путін назвав загибель доньки ідеолога «русского міра» дугіна «підлим і жорстоким злочином»

КИЇВ. 22 серпня. УНН. російський диктатор володимир путін відреагував на загибель доньки ідеолога «русского міра» олександра дугіна. За його словами, вбивство журналістки дар’ї дугіної є підлим та жорстоким злочином. Про це повідомляє пресслужба кремля, інформує УНН.

Цитата

«Прийміть щирі співчуття і слова підтримки у зв’язку з найтяжчою, непоправною втратою. Підлий, жорстокий злочин обірвав життя дар’ї дугіної — світлої, талановитої людини з справжнім російським серцем — добрим, люблячим, чуйним і відкритим. Журналіст, науковець, філософ, військовий кореспондент, вона чесно служила людям, Батьківщині, справою доводила, що означає бути патріотом росії», — ідеться на сайті.

Доповнення 

21 серпня дочка публіциста та одного з ідеологів «русского мира» загинула під час детонації саморобного вибухового пристрою, що знаходився в автомобілі. 

Федеральна служба безпеки рф заявила про розкриття вбивства дочки ідеолога «русского міра» Дар’ї Дугіної. Як повідомляє російська служба BBC, у цьому фсб підозрює українські спецслужби. На таку версію вже відреагував Центр СтратКому, заявивши, що такі звинувачення – бездоказові та є частиною інформаційної війни. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *